Vyrostete, ať se děje, co se děje

Venku střídá mráz plískanice a naopak, zato pošmourno si to se sluníčkem neprohodí ani omylem. Neklesejte na duchu, ač se to ani trochu nezdá, jaro přijde! A s ním ideální čas potěšit rostoucím papírem.

Proč ideální? Protože právě na jaře sázíme rostoucí papír do hlíny a těšíme se, až se zazelená. 

Aby se vaši klienti či zaměstnanci tetelili očekáváním, chce to zadat visuál a objednávku právě teď. Neplýtvejte energií, připravili jsme vám tipy na to, jak rostoucí papír parádně využít

rostouci-papir-seminka-green-cat

Že nevíte, jaká bude na jaře situačka a jak se tedy rozšoupnout?
Věříme, že s jarem se už volně nadechneme a znovu se rozjede hromada akcí. Pokud však vývoj nebude tak růžový, bude rostoucí papír ta pravá radost v nelehké době. Rostoucí papír se zkrátka hodí na každý pád

1. Pořádně to rozjedeme, drahoušci

VIZITKY

z rostoucího papíru jsou dokonalá ledolamka při každém networkingu. Schválně to zkuste a dejte partnerovi do ruky svazek mrkve nebo záhon vlčího máku. Garantujeme vám, že hovor poplyne jako po másle.
 

JMENOVKY

Na vaši konferenci nebo festival si návštěvníci vzpomenou ještě mnohokrát. Pokaždé, až se s potěchou zahledí na rozkvetlé kytičky vypěstované z jmenovky. 
 

MEDAILE

Pohnout s sebou se tentokrát fakt vyplatilo, vždyť jste si zaběhli pro rostoucí metál.
 

LETÁČKY 

Chystáte se na veletrh a nechcete, aby vaše sdělení zapadlo? To zaručeně nedopustí letáček, který voní bylinkami, které z něj vyraší.


POZVÁNKY NA AKCI

Pozvěte na svoji parádní akci pomocí papíru se semínky pomněnky a nezapomene na ni ani nejroztržitější profesor.


ŽIVÉ VISAČKY

Ať šijete šaty jako pro princeznu, elegantní ohoz pro městské dračice nebo nabízíte poklady z druhé ruky, na všech se budou báječně vyjímat visačky z rostoucího kartonu.
 

KVETOUCÍ KONFETY

Posbírejte konfety, které jsté rozhazovali po bouřlivé oslavě nebo obřadu, a zasaďte si  je. Vysekali jsme je ze zbytků, aby ani kousek rostoucího papíru nepřišel na zmar.

 rostouci-vizitka-green-cat

 

2. Ještě posedíme doma

PODĚKOVÁNÍ ZA NÁKUP

Jede váš e-shop o sto šest? Poděkujte svým zákazníkům kartičkou k nákupu, ze které vypěstují léčivý heřmánek.


VĚRNOSTNÍ POZDRAV

Modrá je barva věrnosti a právě něžně modrá kvítka pomněnky vykvetou z pohlednice pro členy vašeho věrnostního programu. 


NAROZENINY

Rostoucí přání potěší nejen jubilanta, ale i včely a motýly. Vyroste z něj totiž směs květin, které tyto mrňousci zbožňují.


AKVIZICE

Oslovte nové partnery a nabídněte spolupráci dopisem, který nezapadne. Posíláte s ním přeci kus louky, nebo úrodu jahod. Stačí ho zasadit a poroste jako váš společný byznys.
 

ZÁLOŽKA

Každá záložka udělá jasno, kde jste minule skončili. Ale jen tato vykvete. Po poslední stránce vás čeká pokračování v podobě pestrých květů, na které chutnají včelám.

 rostouci-prani-green-cat

 

Máte už jasno, co přesně potřebujete?

  • naťukejte specifikace
  • spočítejte si cenu
  • nahrajte visuál
  • zadejte

Chci zkalkulovat a objednat

rostouci-papir-pro-firmy-green-cat


Nebo svoje představy ještě dolaďte s Terezou:

tereza.bourova@green-cat.cz
+420 725 966 860

Najde s vámi, na co se vám konkrétně rostoucí papír nejvíce šikne, poradí s visuálem a budete-li chtít, pošle vám zdarma vzorek.

rostouci-papir-vzorky-growingpaper.cz