Dárky, které pomáhají dvojnásob

V Green Cat pro vás už 10 let pečlivě vybíráme ty nejlepší reklamní předměty. Označení nejlepší pro nás v první řadě znamená co nejvíce šetrné k životnímu prostředí, tedy:

  • vyráběny ekologicky šetrným způsobem
  • z přírodních či recyklovaných materiálů
  • vznikající lokálně nebo co nejblíže České republice
  • opakovaně využitelné, tedy s co nejdelším životním cyklem.

A co víc?

Kromě ochrany životního prostředí je pro nás velmi důležitý i sociální aspekt. Řada našich reklamních předmětů proto vzniká v rukou pracovníků chráněných dílen, se kterými dlouhodobě a rádi spolupracujeme.

V chráněných dílnách nacházejí uplatnění fyzicky či mentálně handicapovaní lidé, pro které by bylo složité najít práci jinde. Zakoupením těchto předmětů je tak nepřímo podporujete a dáváte jim šanci na důstojný život.

Jaké produkty do této kategorie patří?

Aby se na nic nezapomnělo

Řada z nás se řídí heslem Co si nenapíšu, to nevím. V chráněných dílnách vznikají pomůcky pro to, abychom opravdu na nic nezapomněli. Propiska z letáků je perfektní reklamní předmět, ve kterém se snoubí praktičnost a upcyklace. Na poznámky se hodí minimalistický blok s kroužkovou vazbou. A jelikož nejvíc věcí v dnešní době ukrývají naše telefony, hodí se pro ně praktický stojánek na mobil.

Tašky a kapsy všech velikostí

Bannerovina je skvělý a pevný materiál, který je rozhodně škoda po použití vyhodit. Ze starých bannerů v chráněných dílnách dokáží šikovně  ušít skoro vše, na co si jen vzpomenete. Vypichujeme praktický penál z bannerů, vhod přijde i nákupní taška, která pobere co je potřeba nebo menší svačinová taška na jídlo během dne či na výlet.

Komfort na prvním místě

Pro dosažení maximálního komfortu přichází vhod měkoučká deka s obalem, do které se každý může zachumlat po náročném dnu. Ideální k odpočinku je lahodný čaj. Na něj doporučujeme náš krásný porcelánový hrnek. Každý je ručně vyráběný originál, na který je radost koukat. A k nohám v teple dopomohou roztomilé ponožky od babičky.